Francja - długość tras narciarskich, trasy niebieskie, czerwone, czarne i suma

Region
Ilość tras
Trudność trasy
Typ wyciągu
Max n.p.m.
Znaleziono wszystkich: 82
Ośrodek narciarskiTrasy łatwe - niebieskie (km)Trasy średnie - czerwone (km)Trasy trudne - czarne (km)Trasy - suma (km)
Aillons-Margériaz226439
Alpe d'Huez548067201
Arêches-Beaufort1211427
Auris en Oisans36401692
Auron18168135
Ax 3 Domaines3425564
Bagnères De Bigorre - La Mongie - Grand Tourmalet4130980
Chamonix1827853
Chamrousse1414634
Châtel4727983
Courchevel666618150
Crest-Voland Cohennoz634710185
Font-Romeu10101030
Gerardmer2015540
Haute Maurienne Vanoise1921545
Isola 200028113120
La Bresse Hohneck137121
La Chapelle d'Abondance2535-60
La Clusaz653532364
La Grave33-6
La Norma3426565
La Plagne1406030230
La Rosière507525150
Lac Blanc3519
Le Corbier8021020310
Le Dévoluy164341100
Le Grand Bornand6030595
Les 2 Alpes4414930223
Les 3 Vallées31021070590
Les 7 Laux304040110
Les Angles2225350
Les Arcs757540190
Les Carroz d'Arraches178328
Les Contamines Montjoie12181040
Les Gets30301070
Les Houches 1015535
Les Karellis3020959
Les Saisies4716770
Manigod167225
Méaudre107118
Megève638333179
Métabief1010424
Montgenèvre 223715110
Monts Jura1818541
Morillon674614127
Morzine524215109
Notre Dame de Bellecombe1086215185
Orcières Merlette32381484
Oz en Oisans37391793
Peisey Vallandry543418106
Następne

Last update: October 2014

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności